شرکت اروند تجارت ساحل به صورت تخصصی در زمینه ترخیص لوازم یدکی خودرو فعالیت می کند .

شرکت اروند تجارت ساحل با نیروی مجرب و تحصیل کرده در گمرکات جنوب کشور در خصوص ترخیص تخصصی لوازم یدکی خودرو توانسته با سالها تجربه اطمینان تجار عزیزی که در این زمینه فعالیت دارند را بدست آورده واین شرکت تعهد می کند با گرفتن گواهی استاندارد در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه بار را در مقصد تحویل دهد .

بخش استاندارد

1- تسهیل و انجام تخصصی دریافت تایید یه های استاندارد (VOC-COI)

2- بازرسی کالاها در مقصد و مبداء                               

3- بازرسی کالاها در فرآیند ثبت سفارش  

برخی از اقلام در گمرک خرمشهر با تخفیف گمرکی 25% همراه می باشد .

کلیه مراحل واردات از چین شامل خرید, حمل و ترخیص, ثبت سفارش و تحویل درب انبار مشتری را همکاران ما انجام می دهند .کافی است کالا مورد نظر را در کشور مبدا انتخاب نموده و سپس کلیه مراحل مورد نیاز برای واردات کالا را به تیم های تخصصی این بازرگانی سپرده و کالای خود را در اسرع وقت در ایران دریافت نمایید.

 

مشاوره در زمینه واردات و ترخیص لوازم یدکی خودرو :

برای مشاوره در زمینه واردات ترخیص لوازم یدکی خودرو کافی است با همکاران ما تماس گرفته تا از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید, این مشاوره شامل سورس یابی کارخانجات معتبر فروشنده در چین, نحوه واردات کالا از چین, نحوه محاسبه هزینه های حمل و ترخیص, زمان تحویل کالا در ایران و کلیه مشاوره های مورد نیاز می باشد.

 

با ما مشاوره کنید ...

  تجارت امری است که نیازمند توانایی در ابتکاری نو دارد.

 

این شرکت با سابقه ای 15 ساله در امر ترخیص تخصصی لوازم یدکی خودرو این اطمینان را به شما می دهد تا بار شما را در مدت زمان 2 هفته در انبار تحویل دهد .

 

ترخیص کالا گمرک خرمشهر بوشهر بندرعباس ترخیص کالا اروند تجارت ترخیص کار ترخیصکار ترخیص تخصصی کالا clearance از گمرکات جنوب کشور با اروند تجارت ساحلclearance ترخیصکار ترخیص کالا در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه