همکاران ما در بخش مشاوره تلفنی و حضوری به تمامی سوالات شما پاسخگو هستند، زمان خود را مدیریت کنید.

ترخیص واردات کاغذ دیواری و پارکت از کشور های چین و امارات بصورت حمل دریایی و تحویل درب انبار مشتری در ایران طی 45 روز کاری در سراسر ایران صورت می پذیرد.

کلیه مراحل واردات از چین شامل خرید, حمل و ترخیص, ثبت سفارش و تحویل درب انبار مشتری را همکاران ما انجام می دهند .

بازرگانی اروند تجارت ساحل با دارا بودن تجربیات گسترده در زمینه واردات کاغذ دیواری و پارکت از چین و دبی امکان واردات را سهل نموده و کافی است کالا های مورد نیاز را انتخاب کرده سپس کلیه خدمات بازرگانی مورد نیاز را از همکاران مجرب ما خواستار شوید , این بازرگانی سعی را بر این نموده کلیه هزینه های واردات را مدیریت نموده و کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن کالا های مورد نظر را تحویل مشتریان گرامی در ایران دهد.

مشاوره در زمینه واردات و ترخیص کاغذ دیواری و پارکت :

برای مشاوره در زمینه واردات کاغذ دیواری و پارکت کافی است با همکاران ما تماس گرفته تا از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید, این مشاوره شامل سورس یابی کارخانجات معتبر فروشنده در چین, نحوه واردات کالا از چین, نحوه محاسبه هزینه های حمل و ترخیص, زمان تحویل کالا در ایران و کلیه مشاوره های مورد نیاز می باشد.

 

 با ما به تجربه ای نو دست یابید ...

  

 از فعالیت هایی که شرکت اروند تجارت ساحل به صورت تخصصی در آن هم در زمینه واردات و هم ترخیص با تجربه ای 15 ساله فعالیت می کند، کاغذ دیواری و پارکت می باشد.

شرکت وارد کننده کاغذ دیواری و پارکت همکار http://derakdecor.com/

 

 

ترخیص کالا گمرک خرمشهر بوشهر بندرعباس ترخیص کالا اروند تجارت ترخیص کار ترخیصکار ترخیص تخصصی کالا clearance از گمرکات جنوب کشور با اروند تجارت ساحلclearance ترخیصکار ترخیص کالا در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه