تجارت امری است که نیازمند توانایی در ابتکاری نو دارد .

 شرکت اروند تجارت ساحل با نیروی مجرب و تحصیل کرده در گمرکات جنوب کشور در خصوص ترخیص تخصصی پرده های زبرا  توانسته با سالها تجربه اطمینان تجار عزیزی که در این زمینه فعالیت دارند را بدست آورده واین شرکت تعهد می کند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه بار را در مقصد تحویل دهد .

برخی از اقلام در گمرک خرمشهر با تخفیف گمرکی 25% همراه می باشد .

کلیه مراحل واردات از چین شامل خرید, حمل و ترخیص, ثبت سفارش و تحویل درب انبار مشتری را همکاران ما انجام می دهند .کافی است کالا مورد نظر را در کشور مبدا انتخاب نموده و سپس کلیه مراحل مورد نیاز برای واردات کالا را به تیم های تخصصی این بازرگانی سپرده و کالای خود را در اسرع وقت در ایران دریافت نمایید.

با ما مشاوره کنید ...

ترخیص سریع و مطمئن پارچه های پرده ای و لوازم از گمرکات جنوب کشور...

از دیگر فعالیت هایی که شرکت اروند تجارت ساحل به صورت تخصصی در آن با تجربه ای دیرینه فعالیت دارد ترخیص تخصصی پارچه های پرده ای و لوازم می باشد.

زمان را به ما بسپارید تا بتوانیم در تجارتی سودمند همراهتان باشیم .

ترخیص کالا گمرک خرمشهر بوشهر بندرعباس ترخیص کالا اروند تجارت ترخیص کار ترخیصکار ترخیص تخصصی کالا clearance از گمرکات جنوب کشور با اروند تجارت ساحلclearance ترخیصکار ترخیص کالا در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا clearance در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه