ترخیص کالا

به عبارتی ساده به انجام عملیاتی که در خصوص خروج کالای ورودی در طی امور اداری مرتبط برای خروج کالا از گمرک انجام می گیرد را ترخیص کالا  گویند، که این خود نیازمند اطلاعات و علمی است که با توجه به آن نوع کالا کاملا متفاوت و دارای ارزش های متفاوتی است و اینجاست که تیمی که در خصوص این کار فعالیت دارند باید بسیار توانا و با کفایت باشند .

شرکت اروند تجارت با سابقه ای که در طی سالیان گذشته بدست اورده توانسته کادری را جذب و راه اندازی کند تا بتواند حس آرامش ، اطمینان و از همه مهم تر زمان را به خوبی کنترل کرده تا مشتریان عزیز بتوانند با رضایتمندی بیشتری به کار خود ادامه دهند .

ترخیص کالا در خصوص نوع تخصص و تجربه ای که برای خروج کالا مد نظر است از مهمترین نکاتی است که شرکت اروند تجارت برآن اندیشه کرده و دارای توانایی است، ارزش کالا و اینکه چگونه بتوانیم راه کارهایی را برای تجار معرفی کرده تا بتوانن در عرصه تجارت به خوبی کالای خود را به صورت صحیح و دقیق به گمرک معرفی کرده تا دچار ضررهای مالی نشوند از جمله اقداماتی است که ما تا پایان تعهداتمان به آن متکی هستیم .

بروز رسانی اطلاعات و حجم وسیع کالاهای وارداتی از جمله اقداماتی است که با توجه به تعرفه های که در طول سال متغیر می باشند باید مد نظر گرفت و این بروز بودن خود دق دقه پرسنل اروند تجارت است تا صحتی بر توانایی انها باشد .

ترخیص امری است که در پی تلاشی روز افزون میسر است و این حق شماست تا از مزایایی سودمند برخوردار شوید .

گروه اروند تجارت ساحل کمال تشکر را دارد ...